Zobrazené všetky 5 výsledky

Rok vzniku: 1989

Krajina pôvodu: Češká republika

Táto firma patrí medzi najstarších českých výrobcov outdoorového a kempingového vybavenia. Jej história siaha do roku 1989, kedy sa na českom trhu objavujú prvé výrobky s touto značkou. Na samotnom začiatku se jednalo o vtedy veľmi úspešný páperový program zahrnujúci spacie vaky a bundy, o rok neskôr firma začína ako jeden z prvých českých výrobcov s vývojom ľahkých dvojplášťových stanov na turistiku a horolezectvo. Za zve dve desaťročia sa sortiment výrobkov značky Pinguin značne rozrástol na široký záber outdoorového vybavenia a oblečenia. Vďaka svojej stabilne vysokej kvalite získala mimovládnu obľúbenosť predovšetkým ucelená ponuka stanov, ktorá zahŕňa niekoľko tried a úrovní použitia, počínajúc stanmi konštruovanými pre extrémnu zátaž pri vysokohorských expedíciách a stany pre rodinné kempovanie končiac.
Veľmi dobrú pozíciu na trhu si vybudovali tiež spacáky Pinguin určené pre bežné outdoorové aktivity ako aj pre extrémne použitie. Ponuku vybavenia do prírody dopĺňa rada turistických batohov.
Produkty značky Pinguin boli použité a testované radou vysokohorských expedícií, vrátane tých k najvyšším vrcholkom sveta. Poznatky a podnety z nich sú zohľadnené pri inováciách a konštrukcii nových modelov tak, aby poskytovali svojim užívateľom čo najlepšiu funkčnosť, komfort a bezpečnosť. Vďaka tomu vlastnia produkty so značkou Pinguin tisíce spokojných zákazníkov a sú distribuované do mnoho krajín v Európe aj mimo ňu.

-13%
7,00 
-10%
23,90 
-9%
3,20 
-9%
5,90 
-18%
9,90