Zobrazujú sa výsledky 1–15 z 121

Založené v roku 1994.
NORTHFINDER je značka športového oblečenia zameraná hlavne na outdoorové aktivity, zimné a lyžiarske športy.
NORTHFINDER je značka, ktorá nekladie obmedzenia. Je voľbou prirodzenej a slobodnej osobnosti, voľbou srdca. Úspech je dôkazom, že sme našli spôsob, ako vo svojich kolekciách spojiť mladícku dravosť a dospelú eleganciu, cenovú dostupnosť a vynikajúcu kvalitu, masovú obľúbenosť a krehkého ducha individuality. Sú tu malé detaily, ktoré tvoria dokonalosť.

My v NORTHFINDER veríme, že tvoriť úspešnú značku znamená spájať a prijímať odlišné, preto je pre nás stálym potešením možnosť rozvíjať značku spoločne s vami. Našim obchodníkom poskytujeme zázemie silnej značky overené na niekoľkých európskych trhoch.

NORTHFINDER je značka inovácií. Aj takto je možné označiť ambíciu prinášať a zavádzať do života nové technológie, dizajnové prvky a praktické vylepšenia oblečenia. Neuspokojiť sa so stopercentným celkom, ale postaviť celok na stopercentných detailoch.

Hľadanie severu už nie je cestou do neznáma. Ostré svetlo lomiace sa o vrcholy skál a ľahké poryvy vetra sú prítomnosťou. Je to atmosféra pokoja. Sever našiel svoju tvár. NORTHFINDER just be yourself